Супер шот БЈУТИ

Супер шот БЈУТИ

87 ден.
Производител: Hero Super Shot
Шифра: SS0005
Достапност: На залиха
Количина:

Убавината доаѓа одвнатре.
Кога сакате да го подобрите вашиот изглед и да го забавите стареењето, земете Beauty SuperShot!

Состав:

  • Еликсир на младоста и убавината
  • Ја хидрира кожата и ги намалува брчките
  • 30mg хидролизиран рибен колаген
  • 80.000mg свежи малини и цреши

Тежина: 55мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.