ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Хумус  со домати
Органски Тежина 200гр ..
129 ден.
без ДДВ: 129 ден.
 Хумус со лута пиперка
Органски Тежина 200гр. ..
117 ден.
без ДДВ: 117 ден.
Органски хумус класик
Органски Тежина: 250гр.                350гр.&nbs..
129 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Ајвар со вргањ
Органски Тежина: 260гр  ..
196 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Ајвар
Органски Тежина: 260гр.  ..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Чоколаден Крем Кето Вега со Стевија
Состав: лешник перуански какао прав ладно цедено какосово масло какако путер ариба сте..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
СПИРУЛИНА ВО ПРАВ
Директно од Тајван ! Од еден од најдобрите производители на спирулина во светот. Растено на отворен..
869 ден.
без ДДВ: 869 ден.
Супериор МАКА
Состав: 100% Органска Мака во прав од Перу. Мешавина на три врсти Мака: црна ,жолта и црвена..
539 ден.
без ДДВ: 539 ден.
Какао Доминикана
Доминикана какао во прав, неколку јужноамерикански земји се познати по добро какао, вклучително и..
253 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Arriba Nacional Какао Во Прав
Супериорната Ариба доаѓа директно од неколку насади од само една област на Еквадор, која се смета за..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Какао Ариби Путер
Супериор Путер од какао составена од комбинација на масти кои се цврсти на собна температура, но ста..
319 ден.
без ДДВ: 319 ден.
Веган Крем
Состав: Какао со лешник Погоден за Веганска исхрана Без лактоза Без Глутен Без палмово..
176 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Bitter Крем Веган
Состав: Какао крем со вкус на чоколадо Погоден за Веганска исхрана Без лактоза Без Глуте..
176 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Крем од кикирики со какао
Состав: Какао крем со кикирики 12% протеин (со стевиа) Без Глутен Без палмово масло ..
292 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Pro 20 Чoko 20% Протеин
Состав: Какао крем со лешници Богат со протеини 20% протеин (со стевиа) Без Глутен Без..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Pro 20 Бадем 20% Протеин
Состав: Крем од бадем богат со протеини 20% протеин (со стевиа) Без Глутен Без палмово м..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Крем Nocciolata
Состав: 25% парчиња сецкани лешници (со стевиа) Без Глутен Тежина: 380гр. ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
Крем Gianduia
Состав: 29% лешник (со стевиа) Без Глутен Тежина: 380гр. ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
Крем Од Бадем
(Со стевиа), Без Глутен Погоден за Вегани Teжина 380гр.      ..
396 ден.
без ДДВ: 396 ден.
Сусам Крем Тахини
(Со стевиа) Без Глутен Погоден за Вегани Тежина: 380гр.  ..
231 ден.
без ДДВ: 231 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.