ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско излупено просо
Состојки Органско просо Тежина 400 гр ..
173 ден.
без ДДВ: 173 ден.
Органски бисерен јачмен
Состојки Органско бисерен јачмен Тежина 400 гр ..
150 ден.
без ДДВ: 150 ден.
Органски сув наут
Тежина 400 гр Состојки Органски наут ..
260 ден.
без ДДВ: 260 ден.
Таљатели од органско пченкарно брашно
Состојки Органско брашно од тврда пченица, вода Тежина 250 гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Лазањи од органско брашно
Состојки Органско брашно од тврда пченица, вода Тежина 250 гр ..
170 ден.
без ДДВ: 170 ден.
Органски тестенини од тврдо пченично брашно Фарфале
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
157 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Органски тестенини  во форма на животни
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина 25..
89 ден.
без ДДВ: 89 ден.
Органски тестенини од тврдо пченично брашно Пене Ригате
Состојки Органско брашно од тврда пченица, вода Тежина: 500 гр ..
157 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Органски шпагети од тврдо пченично брашно
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
157 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Органски интегрални тестенини Пене Ригате
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
197 ден.
без ДДВ: 197 ден.
Органски интегрални шпагети
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
197 ден.
без ДДВ: 197 ден.
Органски путер од лешник, мед и какао
Органски путер од лешник, мед и какао   ..
149 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Органски путер од лешник и мед
Органски лешник, органски мед   ..
149 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Органски путер од лешник 100%
Органски путер од лешник       ..
149 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Мајонез пикант
Органски  260гр.  ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Мајонез со сенф
Органски Тежина 260гр  ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Мајонез со маслинки
Органски Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Мајонез класик
Органски Тежина 260гр. ..
110 ден.
без ДДВ: 110 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.