ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски бисквити со какао
Состојки Интегрално пченично брашно (56%), органски нерафиниран шеќер од шеќерна трс..
305 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Органски млечен бисквит
Состојки Интегрално пченично брашно (55%), органски нерафиниран шеќер од шеќерна трс..
284 ден.
без ДДВ: 284 ден.
Органски светло-кафеав нерафиниран шеќер од шеќерна трска
Состојки Органски свело-кафеав нерафиниран шеќер од шеќерна трска Тежина..
178 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Органски интегрален нерафиниран шеќер од шеќерна трска
Состојки Органски интегрален нерафиниран шеќер од шеќерна трска Тежина: ..
178 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Органски безглутенски Пене од пченка и ориз
Состојки Органско пченкарно брашно (80%), органско оризово брашно (20%) ..
164 ден.
без ДДВ: 164 ден.
Органски безглутенски шпагети од пченка и ориз
Состојки Органско пченкарно брашно (80%), органско оризово брашно (20%) ..
164 ден.
без ДДВ: 164 ден.
Органски бисквити со мусли
Состојки Мусли (37,5%), (овесни снегулки, органско суво грозје, органски суви парчињ..
254 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Органски полуинтегрални бисквити со капки од чоколадо
Состојки Пченично брашно (32%), интегрално пченично брашно (28%), органски нерафинир..
269 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Органски бисквити од овес и хељда
Состојки Органско интегрално брашно од овес (32%), органски нерафиниран шеќер од шеќ..
272 ден.
без ДДВ: 272 ден.
Органски интегрален Кус-Кус
Состојки Органски интегрален гриз, вода Тежина: 500 гр ..
252 ден.
без ДДВ: 252 ден.
Коцка за органска зеленчукова супа без палмино масло
Тежина: 100 гр Состојки Сол, органски кафеав шеќер, дехидрирани орга..
111 ден.
без ДДВ: 111 ден.
Органски зеленчуков зачин во прав
Состојки Сол, дехидриран органски компир 19,4%, органско пченкарно брашно, дехидрира..
208 ден.
без ДДВ: 208 ден.
Органско екстра девствено маслиново масло "Бејби Фуд"
Состојки Органско екстра девствено маслиново масло Тежина: 250 мл ..
419 ден.
без ДДВ: 419 ден.
Органско екстра девствено маслиново масло "Бианколилла"
Состојки Органско екстра девствено маслиново масло Тежина 500 мл ..
692 ден.
без ДДВ: 692 ден.
Органско екстра девствено маслиново масло со заштитена ознака на потекло
Состојки Органско екстра девствено маслиново масло D.O.P Тежина 750 ..
877 ден.
без ДДВ: 877 ден.
Органско "Кадифено" доматно пире
Состојки Органски домати Тежина: 200 гр ..
91 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Органски домати пелати
Состојки Органски домати пелати, сок од домати, коректор за киселост, цитрусна кисел..
133 ден.
без ДДВ: 133 ден.
Органско доматно пире
Состојки Органски домати Тежина: 500 гр ..
205 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Органска бисерна пченица спелт
Состојки Органска бисерна пченица Тежина 400 гр ..
226 ден.
без ДДВ: 226 ден.
Органска кралска киноа
Состојки Органска киноа реал Тежина 400 гр ..
342 ден.
без ДДВ: 342 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.