ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сос Asian Sweet & Chili
Органски 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос - THOUSAND ISLAND
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос - RANCH
Органски  Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос - FRENCH
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге дресинг  - CAESAR
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Хумус со маслинки
Органски Тежина 250гр.  ..
129 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Лутеница
Органска  Тежина: 260гр ..
159 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Путер од кикирики
Состојки 100% кикирики (без масла, шеќери конзерванси) Тежина: 550 г..
285 ден.
без ДДВ: 285 ден.
Путер од кикирики
Состојки 100% кикирики (без масла, шеќери конзерванси) Тежина: 200 г..
125 ден.
без ДДВ: 125 ден.
Органски путери од  бадем со мед и цимет
Состојки 97% бадеми, мед и цимет Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски путери од  бадем
Состојки 100% бадеми Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски путери од лешник
Состојки Лешници Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски путери од лешник со какао
Состојки 97% лешници, какао, рогач, мед Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.