ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски мед со полен
Полен или цветen прав е збир на поленови зрнца кои пчелите директно го собираат од цветните растениј..
630 ден.
без ДДВ: 630 ден.
Органски темен агаве сируп
 Тежина 250мл ..
324 ден.
без ДДВ: 324 ден.
Органски шумски мед
Произведен во срцето на Малешевските Планини  Тежина 450гр    ..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.
Домашен Маџун
Маџунот е 100% природен традиционален македински производ без додаток на шеќер.  ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Домашен Маџун
Маџунот е 100% природен традиционален македински производ без додаток на шеќер.  ..
195 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Органска црвена леќа
Тежина 500г ..
238 ден.
без ДДВ: 238 ден.
Екстра виргин премиум
Тежина: 500мл ..
398 ден.
без ДДВ: 398 ден.
Органско екстра девствено масло ОБА
Органско маслино масло  Тежина: 500мл ..
448 ден.
без ДДВ: 448 ден.
Семе од коноп
Една порција супериорен прав од коноп ви дава: 32% чист растителен протеин со сите 8 најважни аминок..
539 ден.
без ДДВ: 539 ден.
Органско кокосово брашно
Состав: 100% Брашно од кокосов орев  Тежина: 200гр ..
126 ден.
без ДДВ: 126 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.