Житарки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска бисерна пченица спелт
Состојки Органска бисерна пченица Тежина 400 гр ..
226 ден.
без ДДВ: 226 ден.
Органска кралска киноа
Состојки Органска киноа реал Тежина 400 гр ..
342 ден.
без ДДВ: 342 ден.
Органско излупено просо
Состојки Органско просо Тежина 400 гр ..
173 ден.
без ДДВ: 173 ден.
Органски бисерен јачмен
Состојки Органско бисерен јачмен Тежина 400 гр ..
150 ден.
без ДДВ: 150 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.