Зачини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Коцка за органска зеленчукова супа без палмино масло
Тежина: 100 гр Состојки Сол, органски кафеав шеќер, дехидрирани орга..
111 ден.
без ДДВ: 111 ден.
Органски зеленчуков зачин во прав
Состојки Сол, дехидриран органски компир 19,4%, органско пченкарно брашно, дехидрира..
208 ден.
без ДДВ: 208 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.