Тестенини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пченкарни интегрални безглутенски тестенини
Состав: Интегрално пченкарно брашно (50%) интегрално оризово брашно (50%) аскорбинска кисе..
79 ден.
без ДДВ: 79 ден.
Безглутенски тестенини од хељда
Состав: Интегрално брашно од хељда (40%) интегрално оризово брашно (60%) аскобринска кисел..
89 ден.
без ДДВ: 89 ден.
Органски безглутенски Пене од пченка и ориз
Состојки Органско пченкарно брашно (80%), органско оризово брашно (20%) ..
164 ден.
без ДДВ: 164 ден.
Органски безглутенски шпагети од пченка и ориз
Состојки Органско пченкарно брашно (80%), органско оризово брашно (20%) ..
164 ден.
без ДДВ: 164 ден.
Органски интегрален Кус-Кус
Состојки Органски интегрален гриз, вода Тежина: 500 гр ..
252 ден.
без ДДВ: 252 ден.
Таљатели од органско пченкарно брашно
Состојки Органско брашно од тврда пченица, вода Тежина 250 гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Лазањи од органско брашно
Состојки Органско брашно од тврда пченица, вода Тежина 250 гр ..
170 ден.
без ДДВ: 170 ден.
Органски тестенини од тврдо пченично брашно Фарфале
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
157 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Органски тестенини  во форма на животни
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина 25..
89 ден.
без ДДВ: 89 ден.
Органски тестенини од тврдо пченично брашно Пене Ригате
Состојки Органско брашно од тврда пченица, вода Тежина: 500 гр ..
157 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Органски шпагети од тврдо пченично брашно
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
157 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Органски интегрални тестенини Пене Ригате
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
197 ден.
без ДДВ: 197 ден.
Органски интегрални шпагети
Состојки Органско интегрално брашно од тврда пченица, вода Тежина: 5..
197 ден.
без ДДВ: 197 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.