Супер Храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Семе од коноп
Една порција супериорен прав од коноп ви дава: 32% чист растителен протеин со сите 8 најважни аминок..
539 ден.
без ДДВ: 539 ден.
СПИРУЛИНА ВО ПРАВ
Директно од Тајван ! Од еден од најдобрите производители на спирулина во светот. Растено на отворен..
869 ден.
без ДДВ: 869 ден.
Супериор МАКА
Состав: 100% Органска Мака во прав од Перу. Мешавина на три врсти Мака: црна ,жолта и црвена..
539 ден.
без ДДВ: 539 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.