Сосови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пасиран домат
Органски  250мл ..
77 ден.
без ДДВ: 77 ден.
Органски веге сос  - CURRY
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Сос лут шрирача
Органски 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Сос лут
Органски 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Сос Asian Sweet & Chili
Органски 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос - THOUSAND ISLAND
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос - RANCH
Органски  Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос - FRENCH
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге дресинг  - CAESAR
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органско "Кадифено" доматно пире
Состојки Органски домати Тежина: 200 гр ..
91 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Органски домати пелати
Состојки Органски домати пелати, сок од домати, коректор за киселост, цитрусна кисел..
133 ден.
без ДДВ: 133 ден.
Органско доматно пире
Состојки Органски домати Тежина: 500 гр ..
205 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Кечап
Органски 250мл. ..
103 ден.
без ДДВ: 103 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.