Сејтан и тофу

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско сирово тофу
Состав: Органско тофу (органско соино млеко, природен магнезиум хлорид, вода), вода.  Тежина..
95 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Органскo тофу со соја сос
Состав: Органско тофу (органско соино млеко, природен магнезиум хлорид хлорид, вода) органск..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.
Природен сејтан
Состав: Сејтан (пченичен глутен, вода), хималајска сол.  Тежина: 200гр ..
89 ден.
без ДДВ: 89 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.