Органски џем од боровинки

Органски џем од боровинки

161 ден.
Производител: BioCosmos
Шифра: BC0024
Достапност: На залиха
Количина:

Состав:

  • *боровинка (67%)
  • *кафеав шеќер
  • *вински оцет
  • згуснувач: ксантан.

*Од органско земјоделство. 

Тежина: 200гр

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.