Органски безглутенски десерт со хељда и урма

Органски безглутенски десерт со хељда и урма

118 ден.
Производител: BioCosmos
Шифра: BC0008
Достапност: На залиха
Количина:

Состав:

 • *Хелда (32%) 
 • *урма (22%) 
 • *суво грозје
 • *сиров агаве сируп
 • *бадем
 • *сончоглед
 • *кокос
 • *лен
 • *цимет
 • *каранфилче
 • хималајска сол

*Од органско потекло.

Тежина: 80гр

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

 • 075 324-653
 • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.