Намази

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Паштета растителна пикант
Органска  Тежина 95гр ..
59 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Паштета растителна медитерана
Органски Тежина 95гр ..
59 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Паштета растителна клaсик
Органски Тежина 95гр ..
59 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Мајонез со кари
Органски Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Хумус со маслинки
Органски Тежина 250гр.  ..
129 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Лутеница
Органска  Тежина: 260гр ..
159 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Мајонез пикант
Органски  260гр.  ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Мајонез со сенф
Органски Тежина 260гр  ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Мајонез со маслинки
Органски Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Мајонез класик
Органски Тежина 260гр. ..
110 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Ајвар пикант
Органски 260гр. ..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Мајонез со лук
Органски  Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Хумус  со домати
Органски Тежина 200гр ..
129 ден.
без ДДВ: 129 ден.
 Хумус со лута пиперка
Органски Тежина 200гр. ..
117 ден.
без ДДВ: 117 ден.
Органски хумус класик
Органски Тежина: 250гр.                350гр.&nbs..
129 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Ајвар со вргањ
Органски Тежина: 260гр  ..
196 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Ајвар
Органски Тежина: 260гр.  ..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.