Кремови/Путери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Путер од кикирики
Состојки 100% кикирики (без масла, шеќери конзерванси) Тежина: 550 г..
285 ден.
без ДДВ: 285 ден.
Путер од кикирики
Состојки 100% кикирики (без масла, шеќери конзерванси) Тежина: 200 г..
125 ден.
без ДДВ: 125 ден.
Органски путери од  бадем со мед и цимет
Состојки 97% бадеми, мед и цимет Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски путери од  бадем
Состојки 100% бадеми Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски путери од лешник
Состојки Лешници Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски путери од лешник со какао
Состојки 97% лешници, какао, рогач, мед Тежина: 200 гр ..
418 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органски путер од лешник, мед и какао
Органски путер од лешник, мед и какао   ..
149 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Органски путер од лешник и мед
Органски лешник, органски мед   ..
149 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Органски путер од лешник 100%
Органски путер од лешник       ..
149 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Чоколаден Крем Кето Вега со Стевија
Состав: лешник перуански какао прав ладно цедено какосово масло какако путер ариба сте..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Веган Крем
Состав: Какао со лешник Погоден за Веганска исхрана Без лактоза Без Глутен Без палмово..
176 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Bitter Крем Веган
Состав: Какао крем со вкус на чоколадо Погоден за Веганска исхрана Без лактоза Без Глуте..
176 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Крем од кикирики со какао
Состав: Какао крем со кикирики 12% протеин (со стевиа) Без Глутен Без палмово масло ..
292 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Pro 20 Чoko 20% Протеин
Состав: Какао крем со лешници Богат со протеини 20% протеин (со стевиа) Без Глутен Без..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Pro 20 Бадем 20% Протеин
Состав: Крем од бадем богат со протеини 20% протеин (со стевиа) Без Глутен Без палмово м..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Крем Nocciolata
Состав: 25% парчиња сецкани лешници (со стевиа) Без Глутен Тежина: 380гр. ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
Крем Gianduia
Состав: 29% лешник (со стевиа) Без Глутен Тежина: 380гр. ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
Крем Од Бадем
(Со стевиа), Без Глутен Погоден за Вегани Teжина 380гр.      ..
396 ден.
без ДДВ: 396 ден.
Сусам Крем Тахини
(Со стевиа) Без Глутен Погоден за Вегани Тежина: 380гр.  ..
231 ден.
без ДДВ: 231 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.