Колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски безглутенски десерт со хељда и урма
Состав: *Хелда (32%)  *урма (22%)  *суво грозје *сиров агаве сируп *бадем ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски безглутенски десерт со индиски орев и какао
Состав: *Индиски орев(18%) *бадем *урма *суво грозје *овесни снегулки без глутен *ко..
142 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Органски бисквити со какао
Состојки Интегрално пченично брашно (56%), органски нерафиниран шеќер од шеќерна трс..
305 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Органски млечен бисквит
Состојки Интегрално пченично брашно (55%), органски нерафиниран шеќер од шеќерна трс..
284 ден.
без ДДВ: 284 ден.
Органски бисквити со мусли
Состојки Мусли (37,5%), (овесни снегулки, органско суво грозје, органски суви парчињ..
254 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Органски полуинтегрални бисквити со капки од чоколадо
Состојки Пченично брашно (32%), интегрално пченично брашно (28%), органски нерафинир..
269 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Органски бисквити од овес и хељда
Состојки Органско интегрално брашно од овес (32%), органски нерафиниран шеќер од шеќ..
272 ден.
без ДДВ: 272 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.