Какао

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Какао Доминикана
Доминикана какао во прав, неколку јужноамерикански земји се познати по добро какао, вклучително и..
253 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Arriba Nacional Какао Во Прав
Супериорната Ариба доаѓа директно од неколку насади од само една област на Еквадор, која се смета за..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Какао Ариби Путер
Супериор Путер од какао составена од комбинација на масти кои се цврсти на собна температура, но ста..
319 ден.
без ДДВ: 319 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.