Џем/Мед

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски мед со полен
Полен или цветen прав е збир на поленови зрнца кои пчелите директно го собираат од цветните растениј..
630 ден.
без ДДВ: 630 ден.
Органски шумски мед
Произведен во срцето на Малешевските Планини  Тежина 450гр    ..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.
Органски џем сет за подарок
Органски џем аронија, Органски џем боровинка и Органски џем гоџи Тежина: 3*200гр ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Органски џем од гоџи, аронија и чиа
Состав: Органски гоџи бобинки (40%) органска аронија (40%) органски кафеав шеќер чиа (2%..
168 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Органски гоџи џем
Состав: Органски гоџи бобинки (80%) органски кафеав шеќер зхуснувач: каснтан. Тежина:..
224 ден.
без ДДВ: 224 ден.
Органски џем од аронија
Состав: *аронија *кафеав шеќер  *вински оцет згуснувач: ксантан. *Од органско ..
134 ден.
без ДДВ: 134 ден.
Органски џем од боровинки
Состав: *боровинка (67%) *кафеав шеќер *вински оцет згуснувач: ксантан. *Од органск..
161 ден.
без ДДВ: 161 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.