Брашна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско кокосово брашно
Состав: 100% Брашно од кокосов орев  Тежина: 200гр ..
126 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Органско меко пченично брашно тип "0"
Состојки Органско пченично брашно Тип "0" Тежина 1 кг ..
199 ден.
без ДДВ: 199 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.