ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ржани трици сушени
Тежина  250гр ..
32 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Пченични трици сушени
Тежина 250гр ..
24 ден.
без ДДВ: 24 ден.
Готoва смеса за хроно леб
Тежина 750г Состојки  'Ржано интегрално брашно  Пченично интегрално брашно&n..
111 ден.
без ДДВ: 111 ден.
Гриз од јачмен
Тежина 250гр ..
40 ден.
без ДДВ: 40 ден.
Гриз од хељда
Тежина 250г ..
40 ден.
без ДДВ: 40 ден.
Гриз од спелта
Тежина 250г ..
47 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Брашно од просо
Тежина 500гр ..
75 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Ленено брашно
Тежина 500гр ..
44 ден.
без ДДВ: 44 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.