Органски бисквити со какао

Органски бисквити со какао

305 ден.
Производител: Alce Nero
Шифра: AN0047
Достапност: На залиха
Количина:
Состојки Интегрално пченично брашно (56%), органски нерафиниран шеќер од шеќерна трска, органско екстра девствено маслиново масло (15%), органско какао во прав (5,6%), органски пченичен скроб, агенси за покачување (амониум карбонати, натриум карбонати)
Тежина 350 гр

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.