Сокови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Супер шот БЈУТИ
Убавината доаѓа одвнатре. Кога сакате да го подобрите вашиот изглед и да го забавите стареењето, зе..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот КУРКУМА
Кога ви треба природен антибиотик што придонесува за вашето општо здравје, започни го денот со ..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот ЗЕН
Поклонете си време за себе. Пронајдете го вашиот ZEN! Состав: Природно антистресно реш..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот ДЕТОКС
Ги корегира вашите лоши навики! Кога сакате да го ослободите вашето тело од токсини и да го забрзат..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот ИМУНО
SuperShot за вашиот имунитет! Кога сакате да го зајакнете имунитетот и да акумулирате сила што ви п..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.