Растително млеко

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски пијалок на база на бадем
Состојки Вода, органски бадеми (8%)*, алга Lithothamnium calcareum (0,4%), морска со..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Органски пијалок на база на соја
Состојки Вода, органска соја (7,5%), алга Lithothamnium calcareum (0,4%), морска сол..
126 ден.
без ДДВ: 126 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.