Кефир

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски воден кефир со боровинка
Состав: Органски кристали од воден кефир, органски сок од боровинка (5%), филтрирана вода, органски ..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Воден кефир со нане
Состав: Органски кристали од воден кефир, чај од нане (20%), филтрирана вода, шеќер.  Непаст..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Воден кефир со лимон
Состав: Органски кристали од воден кефир, ароматизиран чај од лимон (20%) (јаболко, шипка,  сла..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.