Чаеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски релаксирачки чај од билки
Состојки Органска пасифлора (35%), органска маточина (35%), органска врби..
228 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Органски дигестивен чај од билки
Состојки Нане (40%), органска камилица (36%), органски анасон (24%) ..
228 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Чај од органски лимон и ѓумбир
Состојки Органски ѓумбир (75%), органска лимонова трева (10%), органска в..
228 ден.
без ДДВ: 228 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.