НАПИТОЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сок од аронија
Тежина 200мл ..
79 ден.
без ДДВ: 79 ден.
Органски сок од праска
Тежина 200мл ..
46 ден.
без ДДВ: 46 ден.
Комбуха со бозел, зелен чај и мајчина душица
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер.  Непастери..
130 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Органски воден кефир со боровинка
Состав: Органски кристали од воден кефир, органски сок од боровинка (5%), филтрирана вода, органски ..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Воден кефир со нане
Состав: Органски кристали од воден кефир, чај од нане (20%), филтрирана вода, шеќер.  Непаст..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Воден кефир со лимон
Состав: Органски кристали од воден кефир, ароматизиран чај од лимон (20%) (јаболко, шипка,  сла..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Супер шот БЈУТИ
Убавината доаѓа одвнатре. Кога сакате да го подобрите вашиот изглед и да го забавите стареењето, зе..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот КУРКУМА
Кога ви треба природен антибиотик што придонесува за вашето општо здравје, започни го денот со ..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот ЗЕН
Поклонете си време за себе. Пронајдете го вашиот ZEN! Состав: Природно антистресно реш..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот ДЕТОКС
Ги корегира вашите лоши навики! Кога сакате да го ослободите вашето тело од токсини и да го забрзат..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Супер шот ИМУНО
SuperShot за вашиот имунитет! Кога сакате да го зајакнете имунитетот и да акумулирате сила што ви п..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Органски пијалок на база на бадем
Состојки Вода, органски бадеми (8%)*, алга Lithothamnium calcareum (0,4%), морска со..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Органски пијалок на база на соја
Состојки Вода, органска соја (7,5%), алга Lithothamnium calcareum (0,4%), морска сол..
126 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Органски релаксирачки чај од билки
Состојки Органска пасифлора (35%), органска маточина (35%), органска врби..
228 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Органски дигестивен чај од билки
Состојки Нане (40%), органска камилица (36%), органски анасон (24%) ..
228 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Чај од органски лимон и ѓумбир
Состојки Органски ѓумбир (75%), органска лимонова трева (10%), органска в..
228 ден.
без ДДВ: 228 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.