LITTLE SIBERICA / RASPBERRY Бебешка паста за заби

LITTLE SIBERICA / RASPBERRY Бебешка паста за заби

380 ден.
Производител: Natura Siberica
Шифра: BL0122
Достапност: На залиха
Количина:

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
МАСЛО ОД МАЛИНА • МАСЛО ОД РОЗА • СОК ОД АЛОЕ ВЕРА

Тежина: 60мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.