LITTLE SIBERICA / Хранлива бебешка крема за секојдневна нега

LITTLE SIBERICA / Хранлива бебешка крема за секојдневна нега

385 ден.
Производител: Natura Siberica
Шифра: BL0118
Достапност: На залиха
Количина:

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ХИДРОЛАТ ОД РОЗА • ЕКСТРАКТ ОД КАМИЛИЦА • ЕКСТРАКТ ОД НЕВЕН

Тежина: 75мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.