Lavera

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BABY & KINDER / Крема со цинк за пеленска регија
ХИДРАТАЦИЈА • ПРОТИВ ИРИТАЦИИ ЦИНК • МАСЛИНОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР Тежина: 50мл ..
330 ден.
без ДДВ: 330 ден.
BABY & KINDER / Хидрнтантна крема за бебиња и деца
ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ВЕЧЕРНИЦА • ШЕА ПУТЕР Тежина: 75мл ..
555 ден.
без ДДВ: 555 ден.
BABY & KINDER / Шампон и купка за бебиња и деца
ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА СОК ОД АЛОЕ ВЕРА • МОРСКА СОЛ • МАСЛО ОД ВЕЧЕРНИЦА Тежина: 200мл ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
KIDS / Детска паста за заби
ЗАШТИТА • ОСВЕЖУВАЊЕ КАЛЦИУМ • НАНЕ • НЕВЕН Тежина: 75мл ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.