Тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MOISTURIZING / Крема за хидратација на телото за сите типови на кожа
ХИДРАТАЦИЈА • РЕГЕНЕРАЦИЈА МАСЛО ОД ШИПКА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • СМРЕКА Тежина: 300 МЛ ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
MODELLING AND SCULPTING / Балсам за дефинирање на тело за сите типови на кожа
ДЕФИНИРАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ МАСЛО ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛО ОД РУЗМАРИН • МАСЛО ОД СЕМЕ ОД ГРОЗЈЕ Тежина: ..
985 ден.
без ДДВ: 985 ден.
FIRMING / Антицелулитен пилинг за затегнување за сите типови на кожа
АНТИ-ЦЕЛУЛИТ • ЗАТЕГНУВАЊЕ КАФЕАВИ АЛГИ • БЕЛА (КАОЛИН) ГЛИНА • МАСЛО ОД ЦИМЕТ Тежина: 500 МЛ. ..
1.078 ден.
без ДДВ: 1.078 ден.
DEEP HYDRATING / N54 Тоник за лице и тело за нормална, сензитивна и сува кожа
ХИДРАТАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ ОСКОРУША • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ Тежина: 125 МЛ ..
594 ден.
без ДДВ: 594 ден.
DEEP CLEANSING / Пилинг за длабинско чистење на тело за нормална и мрсна кожа
ЧИСТЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • ШЕА ПУТЕР Тежина: 500 МЛ. ..
908 ден.
без ДДВ: 908 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.