NORTHERN BERRIES / Хидрантатен лосион за тело од скандинавски бобинки

NORTHERN BERRIES / Хидрантатен лосион за тело од скандинавски бобинки

379 ден.
Производител: Natura Siberica
Шифра: BL0148
Достапност: На залиха
Количина:

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД БОРОВИНКА • МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.