BODY DESSERTS / “HOT CHOCOLATE” Пилинг за тело од чоколадо

BODY DESSERTS / “HOT CHOCOLATE” Пилинг за тело од чоколадо

765 ден.
Производител: Organic Shop
Шифра: BL0108
Достапност: На залиха
Количина:

ЕКСФОЛИЈАЦИЈА • ЗАТЕГНУВАЊЕ
ПУТЕР ОД КАКАО • ЕКСТРАКТ ОД ВАНИЛА • ЕКСТРАКТ ОД ЛЕШНИК

Тежина: 450мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.