Коса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
POMEGRANATE & PATCHOULI / ШАМПОН ОД КАЛИНКА И ПАЧУЛИ
ЗАЈАКНУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ МАСЛО ОД ПАЧУЛИ • ЕКСТРАКТ ОД КАЛИНКА • ЕКСТРАКТ ОД ПОМЕЛО Тежина 280мл..
336 ден.
без ДДВ: 336 ден.
RASPBERRY & ACAI / Шампон од малина и асаи бобинки
ВОЛУМЕН • ЗАЈАКНУВАЊЕ ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД АСАИ • ЕКСТРАКТ ОД РИБИЗЛА Тежина: 280мл ..
336 ден.
без ДДВ: 336 ден.
RASPBERRY & ACAI / Регенератор од малина и асаи бобинки
ВОЛУМЕН • ЗАЈАКНУВАЊЕ ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД АСАИ • ЕКСТРАКТ ОД РИБИЗЛА Тежина: 280мл ..
292 ден.
без ДДВ: 292 ден.
RASPBERRY & ACAI / Маска за коса од малина и асаи бобинки
ВОЛУМЕН • ЗАЈАКНУВАЊЕ ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД АСАИ • ЕКСТРАКТ ОД РИБИЗЛА Тежина: 2..
297 ден.
без ДДВ: 297 ден.
POMEGRANATE & PATCHOULI / Регенератор од калинка и пачули
ЗАЈАКНУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ МАСЛО ОД ПАЧУЛИ • ЕКСТРАКТ ОД КАЛИНКА • ЕКСТРАКТ ОД ПОМЕЛО Тежина: 280м..
292 ден.
без ДДВ: 292 ден.
POMEGRANATE & PATCHOULI / Маска за коса од калинка и пачули
ЗАЈАКНУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ МАСЛО ОД ПАЧУЛИ • ЕКСТРАКТ ОД КАЛИНКА • ЕКСТРАКТ ОД ПОМЕЛО Тежина: 250м..
270 ден.
без ДДВ: 270 ден.
COCONUT & SHEA / Шампон од кокос и шеа путер
ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ КОКОСОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ Тежина: 280мл ..
336 ден.
без ДДВ: 336 ден.
COCONUT & SHEA / Регенератор од кокос и шеа путер
ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ КОКОСОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР • РИЦИНУС Тежина: 280мл ..
292 ден.
без ДДВ: 292 ден.
AVOCADO & HONEY / Шампон од авокадо и мед
РЕГЕНЕРАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ МАСЛО ОД АВОКАДО • МЕД • ЕКСТРАКТ ОД ПРАСКА Тежина: 280мл ..
336 ден.
без ДДВ: 336 ден.
ARGAN & AMLA / Шампон од арган и индиско грозје
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ Тежина: 280мл ..
305 ден.
без ДДВ: 305 ден.
ARGAN & AMLA / Регенератор од арган и индиско грозје
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ АМЛА • АРГАНОВО МАСЛО • ВОДА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ  Тежина: 280мл &n..
292 ден.
без ДДВ: 292 ден.
VOLUME / Шампон за волумен за сите типови на коса
ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ МАСЛО ОД РУЗМАРИН • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД МАКАДАМИJА 500мл ..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.
VOLUME / Регенерстор за волумен за сите типови на коса
ВОЛУМЕН • ЗАЈАКНУВАЊЕ ВОДА ОД ЖАЛФИЈА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД МАКАДАМИА Тежина: 500мл ..
320 ден.
без ДДВ: 320 ден.
STRENGTHENING / Шампон за зајакнување на тенко влакно
ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ МАСЛО ОД РУЗМАРИН • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД МАКАДАМИJА Тежина: 500м..
396 ден.
без ДДВ: 396 ден.
STRENGTHENING / Маска за зајакнување на тенко влакно
ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ МАСЛО ОД РУЗМАРИН • СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО • МАСЛИНОВО МАСЛО Тежина: 200мл..
308 ден.
без ДДВ: 308 ден.
STRENGTHENING / N28 Масло за зајакнување на коса за сензитиве скалп
ЗАЈАКНУВАЊЕ • ЕЛАСТИЧНОСТ МАСЛО ОД СИБИРСКИ КЕДАР • МАСЛО ОД ЖЕНШЕН • БЕДЕМОВО МАСЛО Тежина: 30м..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
REGENERATING / Шампон за обнова на сува и фарбана коса
ОБНОВА • ХИДРАТАЦИЈА ВОДА ОД ВРБИНКА • МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА Тежина: 500мл ..
396 ден.
без ДДВ: 396 ден.
NOURISHING / Шампон за зајакнување на сува и оштетена коса
ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА ДИВА КАПИНА • МАСЛИНОВО МАСЛО • АРГАНОВО МАСЛО Тежина: 500мл  ..
396 ден.
без ДДВ: 396 ден.
NOURISHING / Регенератор за зајакнување на сува и оштетена коса
ЗАЈАКНУВАЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА ДИВА КАПИНА • МАСЛИНОВО МАСЛО • АРГАНОВО МАСЛО Тежина: 500мл ..
330 ден.
без ДДВ: 330 ден.
NOURISHING / Маска за сува и оштетена коса
ХРАНЕЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ ДИВА КАПИНА • МАСЛИНОВО МАСЛО • АРГАНОВО МАСЛО Тежина: 200мл ..
308 ден.
без ДДВ: 308 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.