КОЗМЕТИКА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NORTHERN BERRIES / Хидрантатен лосион за тело од скандинавски бобинки
ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ЕКСТРАКТ ОД БОРОВИНКА • МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА ..
379 ден.
без ДДВ: 379 ден.
BOOST AMINO-FILL 3D / Ампули за зрела кожа со лифтинг ефект
ЗАТЕГНУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ • ВОЛУМЕН АМИНОЛИПИДИ • РАСТИТЕЛНИ БИОПОЛИМЕРИ • ВИТАМИН Ц ..
1.949 ден.
без ДДВ: 1.949 ден.
EXPRESS LIFTING / АМПУЛИ ЗА ЛИЦЕ ЗА ПРОТИВ БРЧКИ И ЗАТЕГНУВАЊЕ
ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ЕКСТРАКТ ОД КИГЕЛИЈА • ЕКСТРАКТ ОД ЦИРКА ..
913 ден.
без ДДВ: 913 ден.
SENSITIV / ANTI-AGE Маска за лице со Q10
ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ КОЕНЗИМ Q10 • ПУТЕР ОД МАНГО • МАСЛО ОД ЈОЈОБА ..
170 ден.
без ДДВ: 170 ден.
FIRST WRINKLES / THE “RIDES” KILLER Органска крема против први бркчи
ПРОТИВ БРЧКИ • ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ ВОДА ОД МАЛИНА И ЦРНА РИБИЗЛА • ЦВЕТ ОД АКАНТ • МАСЛО ОД ОП..
973 ден.
без ДДВ: 973 ден.
ROYAL CAVIAR / Крема за лице за затегнување
ЕЛАСТИЧНОСТ • ЗАЈАКНУВАЊЕ • ТОНИРАЊЕ БЕЛУГА КАВИЈАР • ЗЛАТЕН КОРЕН • ОМЕГА - 6 ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
ROYAL CAVIAR / Филер за брчки со колаген
ЗАТЕГНУВАЊЕ • ИЗРАМНУВАЊЕ БЕЛУГА КАВИЈАР • Д-ПАНТЕНОЛ • ОМЕГА -6 ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
SNOW CLADONIA / AGE-DEFYING Ноќна крема за лице за затегнување
ЗАТЕГНУВАЊЕ • ПОДМЛАДУВАЊЕ СИБИРСКИ МОВ • МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА ..
836 ден.
без ДДВ: 836 ден.
SNOW CLADONIA / AGE-DEFYING Дневна крема за затегнување за сите типови на кожа
ЗАТЕГНУВАЊЕ • ПОДМЛАДУВАЊЕ СИБИРСКИ МОВ • МАСЛО ОД СИБИРСКИ БОР • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА ..
792 ден.
без ДДВ: 792 ден.
PRECIEUX ARGAN / Дневна крема за затегнување за зрела кожа од арган
ХИДРАТАЦИЈА • РЕВИТАЛИЗАЦИЈА • МАСЛО ОД АРГАН • ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД ПРАСКА • ЕКСТРАКТ ОД МАЛИНА ..
1.193 ден.
без ДДВ: 1.193 ден.
PRECIEUX ARGAN / Хранлива ноќна крема за зрела кожа од арган
ХРАНЛИВОСТ • ЦВРСТИНА МАСЛО ОД АРГАН • ЕКСТРАКТ ОД СЛЕЗ • ЕКСТРАКТ ОД АЛГИ   ..
1.193 ден.
без ДДВ: 1.193 ден.
MON LAIT D'ANESSE / Хидратантна крема за лице од магарешко млеко
ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА МАГАРЕШКО МЛЕКО • МАСЛИНОВО МАСЛО • ПРАВ ОД АЛОЕ ВЕРА ..
841 ден.
без ДДВ: 841 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.