Какао Доминикана

Какао Доминикана

253 ден.
Производител: Just Superior
Шифра: NL0016
Достапност: На залиха
Количина:
  • Доминикана какао во прав, неколку јужноамерикански земји се познати по добро какао, вклучително и Доминиканската Република
  • 100% Органско какао во прав од Доминиканска Република.
  • Погоден за вегани
  • Без глутен

150гр. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.