Какао Ариби Путер

Какао Ариби Путер

319 ден.
Производител: Just Superior
Шифра: NL0013
Достапност: На залиха
Количина:

Супериор Путер од какао составена од комбинација на масти кои се цврсти на собна температура, но стануваат течни на телесна температура.

Состав:

  • 100% Органски какао путер од Еквадор

Тежина: 100гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.