Just Superior

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Arriba Nacional Какао Во Прав
Супериорната Ариба доаѓа директно од неколку насади од само една област на Еквадор, која се смета за..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Какао Ариби Путер
Супериор Путер од какао составена од комбинација на масти кои се цврсти на собна температура, но ста..
319 ден.
без ДДВ: 319 ден.
Какао Доминикана
Доминикана какао во прав, неколку јужноамерикански земји се познати по добро какао, вклучително и..
253 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Семе од коноп
Една порција супериорен прав од коноп ви дава: 32% чист растителен протеин со сите 8 најважни аминок..
539 ден.
без ДДВ: 539 ден.
СПИРУЛИНА ВО ПРАВ
Директно од Тајван ! Од еден од најдобрите производители на спирулина во светот. Растено на отворен..
869 ден.
без ДДВ: 869 ден.
Супериор МАКА
Состав: 100% Органска Мака во прав од Перу. Мешавина на три врсти Мака: црна ,жолта и црвена..
539 ден.
без ДДВ: 539 ден.
Чоколаден Крем Кето Вега со Стевија
Состав: лешник перуански какао прав ладно цедено какосово масло какако путер ариба сте..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.