Протеинска

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Протеински бар - Almond butter ginger
Состав: Бадеми 40% Мед  Пчелен полен  Протеин сурутка Какао зрна Ленено се..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Almond butter - cherry
Состав: Бадеми 50% Протеин сурутка ( млеко ) Мед Пребиотик влакна  Цреша Какао ..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Cashew butter & coconut
Состав:  Индиски ореви 60% Протеин сурутка ( млеко ) Мед Кокос 6% Сончогледов лец..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Peanut butter chocolate
Состав: Кикирики 40% Протеин сурутка ( млеко )  Млечен протеин  Мед Пребиоти..
98 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Протеински бар - Sunflower Cinnamon
Состав: Сончоглед 55% Протеин од грашок  Цимет 2% Ванила екстракт  Хималајск..
98 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Протеински бар - Almond butter honey
Состав:  Бадем 55% Мед 22% Протеин сурутка ( млеко ) Хималајска сол Сончогледов л..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Spirulina dream
Состав: Урми  Индиски ореви 20% Бадеми 20% Сончогледово семе Ленено семе Афионо..
94 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Крем од кикирики со какао
Состав: Какао крем со кикирики 12% протеин (со стевиа) Без Глутен Без палмово масло ..
292 ден.
без ДДВ: 292 ден.
Pro 20 Чoko 20% Протеин
Состав: Какао крем со лешници Богат со протеини 20% протеин (со стевиа) Без Глутен Без..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.
Pro 20 Бадем 20% Протеин
Состав: Крем од бадем богат со протеини 20% протеин (со стевиа) Без Глутен Без палмово м..
429 ден.
без ДДВ: 429 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.