Органска

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско кокосово брашно
Состав: 100% Брашно од кокосов орев  Тежина: 200гр ..
126 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Органски џем сет за подарок
Органски џем аронија, Органски џем боровинка и Органски џем гоџи Тежина: 3*200гр ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Органски џем од гоџи, аронија и чиа
Состав: Органски гоџи бобинки (40%) органска аронија (40%) органски кафеав шеќер чиа (2%..
168 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Органски гоџи џем
Состав: Органски гоџи бобинки (80%) органски кафеав шеќер зхуснувач: каснтан. Тежина:..
224 ден.
без ДДВ: 224 ден.
Органски џем од аронија
Состав: *аронија *кафеав шеќер  *вински оцет згуснувач: ксантан. *Од органско ..
134 ден.
без ДДВ: 134 ден.
Органски џем од боровинки
Состав: *боровинка (67%) *кафеав шеќер *вински оцет згуснувач: ксантан. *Од органск..
161 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Органски безглутенски десерт со хељда и урма
Состав: *Хелда (32%)  *урма (22%)  *суво грозје *сиров агаве сируп *бадем ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски безглутенски десерт со индиски орев и какао
Состав: *Индиски орев(18%) *бадем *урма *суво грозје *овесни снегулки без глутен *ко..
142 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Веган фалафел микс
Органски Тежина 300гр ..
246 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Веган кебап микс
Органски 300гр ..
246 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Веган бургер микс
Органски  300гр ..
246 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Паштета растителна пикант
Органска  Тежина 95гр ..
59 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Паштета растителна медитерана
Органски Тежина 95гр ..
59 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Паштета растителна клaсик
Органски Тежина 95гр ..
59 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Мајонез со кари
Органски Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Пасиран домат
Органски  250мл ..
77 ден.
без ДДВ: 77 ден.
Органски веге сос  - CURRY
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Сос лут шрирача
Органски 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Сос лут
Органски 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Сос Asian Sweet & Chili
Органски 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.