Безглутенска

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско кокосово брашно
Состав: 100% Брашно од кокосов орев  Тежина: 200гр ..
126 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Органски безглутенски десерт со хељда и урма
Состав: *Хелда (32%)  *урма (22%)  *суво грозје *сиров агаве сируп *бадем ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски безглутенски десерт со индиски орев и какао
Состав: *Индиски орев(18%) *бадем *урма *суво грозје *овесни снегулки без глутен *ко..
142 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Еритритол
Состав:  100% Еритритол  Тежина: 200гр ..
197 ден.
без ДДВ: 197 ден.
Еритритол + стевиа - природен засладувач
Состав: Еритритол 99% Стевиа гликозиди Тежина: 200гр ..
197 ден.
без ДДВ: 197 ден.
Путер од индиски ореви
Состав:  100% Индиски ореви  Тежина: 300гр ..
535 ден.
без ДДВ: 535 ден.
Путер од бадем
Состав: 100% Бадем   ​Тежина: 300гр ..
484 ден.
без ДДВ: 484 ден.
Путер од кикирики со хималајска сол
Состав:  99.7% Кикирики 0.3% Хималајска сол  Тежина: 350гр ..
203 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Путер од кикирики
  Состав: 100% Кикирики  Тежина: 350гр ..
203 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Протеински бар - Almond butter ginger
Состав: Бадеми 40% Мед  Пчелен полен  Протеин сурутка Какао зрна Ленено се..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Кето бар - Almond brownie
Состав:  Бадеми 25% Протеин сурутка ( млеко ) Кикирики Пребиотик влакна Протеин о..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Almond butter - cherry
Состав: Бадеми 50% Протеин сурутка ( млеко ) Мед Пребиотик влакна  Цреша Какао ..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Cashew butter & coconut
Состав:  Индиски ореви 60% Протеин сурутка ( млеко ) Мед Кокос 6% Сончогледов лец..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Peanut butter chocolate
Состав: Кикирики 40% Протеин сурутка ( млеко )  Млечен протеин  Мед Пребиоти..
98 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Енергетски бар - Dark pleasure
Состав: Урми Кикирики Бадеми 15% Агаве нектар Брусница Какао  Гоџи бери ..
94 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Протеински бар - Sunflower Cinnamon
Состав: Сончоглед 55% Протеин од грашок  Цимет 2% Ванила екстракт  Хималајск..
98 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Протеински бар - Almond butter honey
Состав:  Бадем 55% Мед 22% Протеин сурутка ( млеко ) Хималајска сол Сончогледов л..
108 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Протеински бар - Spirulina dream
Состав: Урми  Индиски ореви 20% Бадеми 20% Сончогледово семе Ленено семе Афионо..
94 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Кето бар - Peanut Vanilla
Состав: ​ Кикирики 40% Проетин сурутка (млеко) Ленено семе  Стевија Химајалс..
98 ден.
без ДДВ: 98 ден.
Паштета растителна пикант
Органска  Тежина 95гр ..
59 ден.
без ДДВ: 59 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.