HiPP Тестенини со морска риба во крем од брокули

HiPP Тестенини со морска риба во крем од брокули

114 ден.
Производител: Hipp
Шифра: HP0018
Достапност: На залиха
Количина:
  • со јод - важен за функцијата на тироидната жлезда
  • без додадена сол
  • алфа - линоленска киселина, Омега 3 масна киселина, придонесува за развој на мозокот и нервното ткиво
  • со мали парчиња - за да научат бебињата да џвакаат
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • содржи глутен

220гр

Главни состојки Брокула, Риба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.