Еko Group

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Хумус со лута пиперка
Органски Тежина 200гр. ..
117 ден.
без ДДВ: 117 ден.
Ајвар
Органски Тежина: 260гр.  ..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Ајвар пикант
Органски 260гр. ..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Ајвар со вргањ
Органски Тежина: 260гр  ..
196 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Веган бургер микс
Органски  300гр ..
246 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Веган кебап микс
Органски 300гр ..
246 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Веган фалафел микс
Органски Тежина 300гр ..
246 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Доматна салца
Состојки: домати стевиа  сол  100% Органска Тежина 250мл.    ..
82 ден.
без ДДВ: 82 ден.
Кечап
Органски 250мл. ..
103 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Лутеница
Органска  Тежина: 260гр ..
159 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Мајонез класик
Органски Тежина 260гр. ..
110 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Мајонез пикант
Органски  260гр.  ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Мајонез со кари
Органски Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Мајонез со лук
Органски  Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Мајонез со маслинки
Органски Тежина 260гр ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Мајонез со сенф
Органски Тежина 260гр  ..
124 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Наут
Органски Тежина 350гр  ..
92 ден.
без ДДВ: 92 ден.
Органски веге дресинг  - CAESAR
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос  - CURRY
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски веге сос - FRENCH
Органски Тежина 250мл ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.