BioCosmos

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски тестенини од хељда
Состав: Интегрално брашно од хељда (40%) интегрално оризово брашно (60%) аскобринска кисел..
89 ден.
без ДДВ: 89 ден.
Воден кефир со лимон
Состав: Органски кристали од воден кефир, ароматизиран чај од лимон (20%) (јаболко, шипка,  сла..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Воден кефир со нане
Состав: Органски кристали од воден кефир, чај од нане (20%), филтрирана вода, шеќер.  Непаст..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Комбуха со бозел, зелен чај и мајчина душица
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер.  Непастери..
130 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Органскo тофу со соја сос
Состав: Органско тофу (органско соино млеко, природен магнезиум хлорид хлорид, вода) органск..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.
Органска црвена леќа
Тежина 500г ..
238 ден.
без ДДВ: 238 ден.
Органски џем од аронија
Состав: *аронија *кафеав шеќер  *вински оцет згуснувач: ксантан. *Од органско ..
134 ден.
без ДДВ: 134 ден.
Органски џем од боровинки
Состав: *боровинка (67%) *кафеав шеќер *вински оцет згуснувач: ксантан. *Од органск..
161 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Органски џем од гоџи, аронија и чиа
Состав: Органски гоџи бобинки (40%) органска аронија (40%) органски кафеав шеќер чиа (2%..
168 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Органски џем сет за подарок
Органски џем аронија, Органски џем боровинка и Органски џем гоџи Тежина: 3*200гр ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Органски безглутенски десерт со индиски орев и какао
Состав: *Индиски орев(18%) *бадем *урма *суво грозје *овесни снегулки без глутен *ко..
142 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Органски безглутенски десерт со хељда и урма
Состав: *Хелда (32%)  *урма (22%)  *суво грозје *сиров агаве сируп *бадем ..
118 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски воден кефир со боровинка
Состав: Органски кристали од воден кефир, органски сок од боровинка (5%), филтрирана вода, органски ..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Органски гоџи џем
Состав: Органски гоџи бобинки (80%) органски кафеав шеќер зхуснувач: каснтан. Тежина:..
224 ден.
без ДДВ: 224 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.