Козметика

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LITTLE SIBERICA / RASPBERRY Бебешка паста за заби
ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА МАСЛО ОД МАЛИНА • МАСЛО ОД РОЗА • СОК ОД АЛОЕ ВЕРА Тежина: 60мл ..
380 ден.
без ДДВ: 380 ден.
LITTLE SIBERICA / OBLEPIKHA Бебешка паста за заби
ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА МАСЛО ОД ВОЛЧЈИ ТРН • СОК ОД АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД СИБИРСКИ БОР Тежина: 60мл..
380 ден.
без ДДВ: 380 ден.
LITTLE SIBERICA / Хидратантно бебешко млеко за секојдневна нега
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА ХИДРОЛАТ ОД БОРОВНИЦА • СОК ОД АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД СИНЧЕЦ Тежина: 250м..
495 ден.
без ДДВ: 495 ден.
LITTLE SIBERICA / Хидратантен бебешки гел за туширање
ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ ХИДРОЛАТ ОД КУРИЛСКИ ЧАЈ • ЕКСТРАКТ ОД АНЃЕЛИКА • КАНТАРИОН Тежина: 250мл ..
495 ден.
без ДДВ: 495 ден.
LITTLE SIBERICA / Хранлива бебешка крема за секојдневна нега
ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА ХИДРОЛАТ ОД РОЗА • ЕКСТРАКТ ОД КАМИЛИЦА • ЕКСТРАКТ ОД НЕВЕН Тежина: 75мл ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
LITTLE SIBERICA / 5 во 1 Хидратантна бебешка крема
СМИРУВАЊЕ • ХРАНЕЊЕ ХИДРОЛАТ ОД СИБИРСКИ БОР • КОРЕН ОД АНГЕЛИКА • ЕКСТРАКТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН Тежи..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
LITTLE SIBERICA / NO TEARS 2 во 1 Бебешки шампон и гел за туширање
ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА ЕКСТРАКТ ОД КРИВУЛ • ЕКСТРАКТ ОД АНГЕЛИКА • ЕКСТРАКТ ОД САПУНЧЕ Тежина:..
495 ден.
без ДДВ: 495 ден.
LITTLE SIBERICA / Крема за пеленска регија
ХИДРАТАЦИЈА • АНТИВОСПАЛИТЕЛНО ДЕЈСТВО ЦИНК ОКСИД • БЕЛ СЛЕЗ • АЈДУЧКА ТРЕВА Тежина: 250мл ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
LITTLE SIBERICA / Бебешка крема-пудра за после капење
ЗАШТИТА • СМИРУВАЊЕ ХИДРОЛАТ ОД КУРИЛСКИ ЧАЈ • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • ЕКСТРАКТ ОД МАЈЧИНА ДУШИЧКА Те..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
KIDS / Детска паста за заби
ЗАШТИТА • ОСВЕЖУВАЊЕ КАЛЦИУМ • НАНЕ • НЕВЕН Тежина: 75мл ..
385 ден.
без ДДВ: 385 ден.
BABY & KINDER / Хидрнтантна крема за бебиња и деца
ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ МАСЛИНОВО МАСЛО • МАСЛО ОД ВЕЧЕРНИЦА • ШЕА ПУТЕР Тежина: 75мл ..
555 ден.
без ДДВ: 555 ден.
BABY & KINDER / Крема со цинк за пеленска регија
ХИДРАТАЦИЈА • ПРОТИВ ИРИТАЦИИ ЦИНК • МАСЛИНОВО МАСЛО • ШЕА ПУТЕР Тежина: 50мл ..
330 ден.
без ДДВ: 330 ден.
BABY & KINDER / Шампон и купка за бебиња и деца
ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА СОК ОД АЛОЕ ВЕРА • МОРСКА СОЛ • МАСЛО ОД ВЕЧЕРНИЦА Тежина: 200мл ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.