Зеленчукови каши

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска храна за бебиња од мешунки и зеленчук
Состојки органски мешунки 45% (грашок, грав 17%, наут 8%), вода, органски..
81 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Органски сос од домати со зеленчук
Состојки органско пире од домати (44%), органско пире од јаболка (40%), морков (6%),..
109 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органски сос од домати со мешунки
Состојки органско пире од домати (44%), органско пире од јаболка (40%), морков (6%),..
109 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органски крем од ориз
Состојки органско оризово брашно, витамин Б1 Тежина 250 гр ..
284 ден.
без ДДВ: 284 ден.
Органска храна за бебиња од микс зеленчук
Состојки органски мешан зеленчук 77% (морков, компир, тиквица), вода Теж..
75 ден.
без ДДВ: 75 ден.
HiPP Мешан зеленчук и компир со телешко
без додадена сол алфа – линоленска киселина, омега-3 масна киселина, придонесува за разв..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.
HiPP Морков со ориз и телешко
без додадена сол алфа – линоленска киселина, омега-3 масна киселина, придонесува за разв..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.
HiPP Морков и компир со јагнешко
без додадена сол алфа – линоленска киселина, омега-3 масна киселина, придонесува за развој на..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.
HiPP Зеленчук со ориз и пилешко
без додадена сол алфа – линоленска киселина, омега-3 масна киселина, придонесува за развој на..
90 ден.
без ДДВ: 90 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.