Храна

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско пире од јаболка, круша и јагода
Состојки Пире од јаболко, пире од круша, пире од јагода, Тежина: 100..
69 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органско пире од јаболко и банана
Состојки органско пире од јаболко (75%), органско пире од банана (25%), содржи приро..
69 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органско пире од јаболко, морков и кајсија
Состојки органско пире од јаболко (80%), органско пире од морков (15%), органско пир..
69 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органско пире од круша
Состојки органско пире од круша, содржи природни шеќери Тежина: 100 ..
69 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органско пире од јаболко и тиква
Состојки органско пире од јаболко (80%), органско пире од тиква (20%), содржи природ..
69 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органско пире од круша, слива и ориз
Состојки органско пире од круша (72%), органско пире од слива (26%), органско оризов..
69 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органска храна за бебиња од јаболко, слива и бисквит
Состојки органско пире од јаболко (43%), органско пире од слива (43%), мелен бисквит..
80 ден.
без ДДВ: 80 ден.
Органска храна за бебиња од јаболко
Состојки органско пире од јаболко, антиоксинданс: аскорбинска киселина Т..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Органска храна за бебиња од мешунки и зеленчук
Состојки органски мешунки 45% (грашок, грав 17%, наут 8%), вода, органски..
81 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Органска храна за бебиња микс од овошја
Состојки органско пире од јаболко (64%), органско пире од круша (27%), органско пире..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Органска храна за бебиња од банана и јаболко
Состојки органско пире од банана (65%), органско пире од јаболко (33%), о..
80 ден.
без ДДВ: 80 ден.
Органски сос од домати со зеленчук
Состојки органско пире од домати (44%), органско пире од јаболка (40%), морков (6%),..
109 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органски сос од домати со мешунки
Состојки органско пире од домати (44%), органско пире од јаболка (40%), морков (6%),..
109 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органски крем од ориз
Состојки органско оризово брашно, витамин Б1 Тежина 250 гр ..
284 ден.
без ДДВ: 284 ден.
Органска храна за бебиња од микс зеленчук
Состојки органски мешан зеленчук 77% (морков, компир, тиквица), вода Теж..
75 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Органска храна за бебиња од слива и јаболко
Состојки органско пире од слива (82%), органско пире од јаболко (15%), оризов скроб,..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Органска храна за бебиња од круша
Состојки органско пире од круша, антиоксинданс: аскорбинска киселина Теж..
74 ден.
без ДДВ: 74 ден.
HiPP Мешан зеленчук и компир со телешко
без додадена сол алфа – линоленска киселина, омега-3 масна киселина, придонесува за разв..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.
HiPP Морков со ориз и телешко
без додадена сол алфа – линоленска киселина, омега-3 масна киселина, придонесува за разв..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.
HiPP Морков и компир со јагнешко
без додадена сол алфа – линоленска киселина, омега-3 масна киселина, придонесува за развој на..
107 ден.
без ДДВ: 107 ден.

За Нас

Ние веруваме во здраво општество, здрава заедница и здрави поединци. А за нас, здравје значи органски, природни и одржливи производи на кои можете да им верувате, совети и упатства од обучени експерти. Здравата планета е исто толку високо на нашата листа на приоритети како и дејствување одржливо и етички како бизнис.

Контакт

  • 075 324-653
  • info@organicshpajz.mk

Facebook

Organic Шпајз © 2022.